Strona główna O Firmie Produkty z PCV Produkty z ALU Referencje Certyfikaty Kontakt

      

  Okna PCV > >

  Drzwi PCV > >

  Fasady PCV > >

  Ogrody PCV > >

Rolety PCV > >

2006.10.19
Uruchomienie nowej strony internetowej.


Rolety PCV

Po spokojnie i bezpiecznie przespanej nocy nie ma nic piękniejszego niż łagodnie wsączające się do pokoju słoneczne promienie. Z roletami jest to szczególna przyjemność: równie łatwo i cicho, jak wieczorem chronimy się przed wiatrem, złą pogodą, zimnem i nieproszonymi gośćmi, rankiem witamy nowy dzień. Rolety w górę! Nic się nie zacina, nic nie stuka. A co najważniejsze dzięki wyrobom będzie tak już zawsze. Pozwólcie Państwo, by doradził Wam fachowy, autoryzowany przez firmę zakład. Zapoznamy Państwa nie tylko z możliwościami ochrony przed światłem i wścibskimi spojrzeniami, lecz również z doskonałymi właściwościami rolet tłumiącymi hałas i zapobiegającymi stratom ciepła.


Rolety stanowią nie tylko optymalną ochronę przed światłem, czynnikami atmosferycznymi i niepożądanymi spojrzeniami, lecz także element stylu architektonicznego. Rolety sprawiają, że wnętrza i fasady domów ukazują się nam zawsze w korzystnym świetle. Do każdego otworu okiennego lub drzwiowego wyprodukujemy dla Państwa perfekcyjnie dopasowaną roletę i skrzynkę. Klapy w atrakcyjnych kolorach umożliwiają harmonijne dopasowanie skrzynek do ram okien-nych. Nie zapominajmy także o innych zaletach zmniejszonych kosztach ogrzewania w zimie i przyjemnie chłodnych pomieszczeniach latem. Dzięki stabilności i odporności na odkształcenia rolety zmniejszają także ryzyko włamania.

Aby okna, rolety i skrzynki mogły być zainstalowane jako harmonijna całość, stworzyliśmy uniwersalny kompleksowy program. Podobnie jak rolety, także profile skrzynek wykonywane są z wysokiej jakości, odpornego na czynniki atmosferyczne i wytrzymałego tworzywa PCV. Nowe rozwiązania techniczne oraz opracowany w kooperacji z partnerskimi zakładami program gotowych skrzynek jest przekonujący - do dotychczas znanych zalet doszły nowe, związane z techniką mocowania oraz satysfakcją użytkowania.


Paleta profili roletowych jest tak szeroka, że do okna każdej wielkości, obojętnie - dużego czy małego, wąskie go lub szerokiego, stworzyć można perfekcyjnie funkcjonujący pancerz rolety.
Profile są odporne na obciążenia spowodowane silnym wiatrem lub gradem, spełniają także wymagania statyczne nawet przy szczególnie dużych gabarytach otworu okiennego. W zależności od potrzeb w profilach zastosowane mogą być specjalne metalowe zbrojenia. Profile roletowe dostępne są w kolorach: białym, szarym, beżowym oraz wykończeniu drewnopodobnym.Jeżeli cenicie sobie Państwo komfort, będziecie z pewnością w pełni usatysfakcjonowani roletami.Chętnie zapoznamy Państwa z ich obsługą. W zależności od powierz-chni i wagi zastosu-jemy napęd paskowy z łożyskiem kulkowym, przekładniowy z korbką lub - szczególnie wygodny-elektryczny. Nadaje się on zwłaszcza do rolet zamontowanych na szerokich drzwiach przesuwnych lub wieloskrzydłowych oknach. Nasze wyroby spełnią wszystkie wymagania dotyczące komfortu obsługi. Decyzja o zakupie rolet antywłamaniowych to krok we właściwym kierunku, zarówno pod względem opłacalności (oszczędność energii, odpadają koszty malowania), bezpieczeństwa (ochrona przed wiatrem, opadami i włamaniem), jak również wysokiego komfortu. Do tego dochodzi oczywiście łatwość pielęgnacji. Wieloletnie doświadczenie i zaawansowanie technologiczne naszej firmy oraz ścisła współpraca z fachowymi zakładami gwarantują najwyższą jakość i funkcjonalność wszystkich wyrobów.