Strona główna O Firmie Produkty z PCV Produkty z ALU Referencje Certyfikaty Kontakt

      

  Okna aluminiowe > >

  Drzwi aluminiowe > >

  Fasady aluminiowe > >

Ogrody aluminiowe > >

  Rolety aluminiowe > >

2006.10.19
Uruchomienie nowej strony internetowej.


Ogrody aluminiowe

PROFILE
Proste, płaskie formy profili wywołują wrażenie subtelnej elegancji. Konstrukcje wykonane z zastosowaniem podstawowej serii profili są doskonale dopracowane technicznie i pozwalają stworzyć dodatkowe pomieszczenia w ekonomiczny sposób. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość i wysoki komfort życia. W ramach serii funkcjonalnej, można stosować jeden z systemów Thermo Roof 100 lub Thermo Roof 200.
W systemie Thermo Roof 100 wypełnienie szkłem spoczywa na krokwiach, które zarazem kreują atmosferę wnętrza.
W Thermo Roof 200 szkło jest mocowane pomiędzy krokwiami nośnymi, co stwarza obraz płaskiego sufitu i dyskretnie wyglądających profili. Ze względu na większe rozpiętości ten system może być stosowany w bardziej przestronnych projektach.


ESTETYKA
Estetyka we wszystkich aspektach dostosował profile do różnych stylów życia odzwierciedlanych w archi-tekturze zarówno przy projektowaniu nowych obiektów jak i renowacji istniejących. Zróżnicowanie wariantów, rozmiarów i kształtów umożliwia stosowanie różnego rodzaju szkła, paneli i elementów otwieranych (rozwieralnych, uchylnych, przesuwnych lub połączeń różnych funkcji). Wybrany przez Państwa ogród zimowy lub weranda Reynaers może powiększyć wasze mieszkanie lub dom i w znaczący sposób wpłynąć na komfort życia. Czy możliwe jest stosowanie delikatnych profili przy dużych rozpiętościach. Z pewnością, dzięki dużej wytrzymałości aluminium. Co więcej, współczynnik wydłużania się aluminium jest bardzo ograniczony, co korzystnie wpływa na zacho-wanie estetyki konstrukcji nawet pod wpływem dużych wahań temperatury.


KOLORY
Bogactwo kolorów
Czy są Państwo wymagający jeśli chodzi o dobór koloru? Z pewnością któraś z ponad 400 różnych barw przypadnie Państwu do gustu. Wszystkie lakiery matowe, błyszczące, metaliczne lub o strukturze drewnopodobnej są poddawane obróbce termicznej i na wszystkie udzielana jest wieloletnia gwarancja. Jeśli wolą Państwo inny kolor na zewnątrz a inny wewnątrz jest to także możliwe. Elementy otwierane i przesuwne, a także moskitiery są dostępne w tych samych kolorach.

Profile aluminiowe są wyposażone w izolatory wykonane z pasków poliamidowych, zapobiegających przedostawaniu się chłodu. Oznacza to obniżenie kosztów ogrzewania. Dodatkowo, profile te tworzą również izolację akustyczną. Wszystkie elementy są dokładnie dopasowane gwarantując doskonałą wodo- i wiatroszczelność oraz odporność na wilgoć. Kondensacja pary wodnej jest wykluczona dzięki stosowaniu łatwym w montażu odpowietrznikom. Gwarancja pełnego bezpieczeństwa Dzięki wysokiej twardości, aluminium sprawia wiele kłopotów złodziejom. Standardowy, optymalny system bezpieczeństwa daje Państwu jeszcze więcej pewności. Ponadto, istnieje możliwość zastosowania dodatkowych akce-soriów antywłamaniowych znacznie podnoszących bezpieczeństwo.

stosuje się do bardzo ostrego reżimu zapobiegania powstawaniu odpadów podczas pełnego cyklu produk-cyjnego. Aluminium nadaje się do użycia wtórnego w 100%, bez straty jakości i tylko z 5% stratą energii produkcyjnej. Wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu Dzięki zdolności aluminium do utrzymywania kształtu, profile Reynaers mają w zasadzie nieograniczoną żywotność. Wysoka jakość eliminuje możliwość blokowania się i zakleszczania okien. Konstrukcje nie rdzewieją, a ich powierzchni nie trzeba dodatkowo malować i konserwować. Powierzchnia pro fili jest gładka dzięki czemu brud się trudniej osadza, a czyszczenie konstrukcji odbywa się w łatwy sposób przy użyciu wody i neutralnych środków nie zawierających detergentów. 10 letnia gwarancja systemowa
Reynaers udziela dziesięciu lat gwarancji na aluminium.